Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2018

Автор – Богдан Коман

Редактор – Людмила Макітринська. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректор – Юліанна Бурка. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Коман Б. П. Функціональні елементи інформаційних систем на базі напівпровідникової електроніки : навчальний посібник / Б. П. Коман. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2018. – 794 с.

ISBN 978-617-10-0395-8.

Розглянуті основи напівпровідникової електроніки, що слугує базою для створення головних функціональних елементів інформаційних систем, а також будова новітніх мікро- та наноспеціалізованих сенсорних елементів, сформованих на кристалі, що забезпечують не лише реєстрацію інформаційних сигналів, але й їхнє оброблення, перетворення та передавання в інформаційні системи. Описані схемотехнічні та методичні основи побудови і функціонування сучасних логічних, арифметичних та запам’ятовуючих елементів типових функціональних вузлів комп’ютерних систем, напівпровідникової пам’яті та аналого-цифрових і цифро-аналогових перетворювачів. Проаналізовані перспективи елементної бази інформатики на основі новітніх принципів та напівпровідникових структур, зокрема: використання квантових ефектів, наноелектроніки, одноелектроніки, спінтроніки, надпровідників, молекулярної електроніки, вуглецевої бази та квантових комп’ютерів. Для студентів інженерно-технічних та комп’ютерних спеціальностей університетів, аспірантів та наукових співробітників.

410 грн.