Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2010

Автор – Тетяна Ляшенко

Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерна верстка – Любов Семенович.

У посібнику стисло викладено головні проблеми функціональної стилістики сучасної німецької мови. Він окреслює предмет та завдання стилістики залежно від аспекту дослідження, визначає її місце в системі суміжних філологічних наук. Розтлумачено поняття стилю, зокрема функціонального, індивідуального та стилю жанру; подано класифікацію функціональних стилів та стильових рис, представлено структуру стилістичного значення та типи стилістичного забарвлення. Докладно розглянуто образні стилістичні засоби та синтактико-стилістичні фігури. Посібник містить питання для самоконтролю студентів та словничок стилістичних термінів. В кінці посібника подано програму навчальної дисципліни, питання для контролю знань студентів та список рекомендованої літератури.
Для студентів відділів німецької філології університетів та педагогічних коледжів.

Ляшенко Т. Функціональна стилістика німецької мови: навчальний посібник / Тетяна Ляшенко. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 112 с.