Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2011

Автори – Роман Помірко, Наталія Дмитрасевич

Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Навчальний посібник “Le français pour les dėbutants” розрахований на 72 години аудиторної роботи. Посібник створено з метою розвитку компетенції спілкування, яке охоплює мовний та соціокультурний компоненти у французькому та українському контекстах.
Матеріал подано у вигляді 12 уроків і 4 модулів. Кожен урок складається з таких рубрик: dialogue, vocabulaire, grammaire, exercices. Граматику викладено за принципами індуктивного методу, що розвиває вміння студентів логічно мислити і робити самостійні висновки. Серед різнотипних вправ у кожному уроці є вправа на переклад з української мови на французьку і навпаки, виконання якої потребує знання лексики і граматики. Модульні завдання можуть використовуватися для самоконтролю. Кожен модуль складається з чотирьох частин: grammaire, vocabulaire, comprėhension ėcrite, production ėcrite.
Посібник укладено з урахуванням сучасної методики викладання іноземної мови і може використовуватися для викладання курсу французької мови як другої (третьої) іноземної або на неспеціальних факультетах.

Помірко Р. Французька мова для початківців = "Le français pour les dėbutants" : навчальний посібник / Р. Помірко, Н. Дмитрасевич. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2011. – 150 с.