Тип видання: Монографії

Рік видання: 2023

Автор – Назар Демчишак

Демчишак Н. Б. Формування цифрової економіки та фінансове регулювання інноваційної діяльності в Україні: сучасна парадигма і секторальні пріоритети : монографія / Н. Б. Демчишак. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2023. – 526 с.

ISBN 978-617-10-0751-2

Рекомендовано до друку Вченою Радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 5/2 від 24 лютого 2021 року).

Редактор – Ірина Лоїк. Комп’ютерне верстання – Світлана Сеник. Обкладинка – Василь Роган.

Сформовано теоретичну парадигму фінансового регулювання інноваційної діяльності у контексті цифровізації національної економіки. Поглиблено методологічні засади організації регулювання інноваційних процесів. З’ясовано особливості архітектоніки та ключові вектори формування цифрової економіки в Україні. Проаналізовано ефективність інструментів фінансового регулювання та інноваційної інфраструктури як основи цифровізації. Обґрунтовано галузево-секторальні пріоритети фінансового регулювання інноваційної діяльності. Розкрито роль економіки знань у цифровій трансформації в українському суспільстві. Визначено напрями розвитку цифрової економіки в умовах євроінтеграції в частині секторальної специфіки та експорту технологій. Запропоновано сучасну парадигму фінансового регулювання і забезпечення інноваційної діяльності в Україні у контексті цифровізації та глобалізаційних процесів.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, державних службовців та фінансистів-практиків.

УДК 336.025.12:330.341.1](477)