Тип видання: Монографії

Рік видання: 2019

Автор – Ореста Бордун

Бордун Ореста. Формування та оптимізація геопросторової системи туристичних потоків: міжнародний, національний, регіональний та локальний рівні: монографія / Ореста Бордун. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2019. – 344 с.

ISBN 978-617-10-0547-1

Досліджено сучасні теоретичні, методологічні й прикладні засади вивчення організації та функціонування геопросторової системи туристичних потоків у світовому, державному та регіональному вимірах. Локалізовано практичне впровадження оптимізації туристичних потоків на рівні Львівської агломерації. Для науковців, туризмознавців, географів, керівників і працівників-практиків органів управління, студентів географічних факультетів, що навчаються за спеціальністю «Туризм», та інших зацікавлених осіб.