Тип видання: Підручники

Рік видання: 2012

Автори – Мирон Клевець, Володимир Манько, Марія Гальків, Оксана Іккерт, Соломія Бичкова

Редактор – Лариса Сідлович. Технічний редактор – Ігор Старунько. Комп’ютерна графіка та верстання – Ігор Старунько. Дизайн обкладинки – Ігор Старунько.

У підручнику викладено предмет, історію, методи досліджень і значення фізіології людини і тварин, а також з урахуванням сучасних досягнень фізіологію збудливих тканин, загальну фізіологію нервової системи, фізіологію вищої нервової діяльності та сенсорних систем.
Для студентів біологічних спеціальностей університетів.

Фізіологія людини і тварин (фізіологія нервової, м’язової і сенсорних систем) : підручник : [для студентів вищих навчальних закладів] / М. Ю. Клевець, В. В. Манько, М. О. Гальків та інші. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2012. – 312 с. – (Серія "Біологічні Студії"). ISBN 978-966-613-752-7 (серія), 978-966-613-961-3.