Тип видання: Енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги

Рік видання: 2013

Автор-укладач – Наталія Кіт-Копистянська

Автор-укладач та автор вступної статті Наталія Кіт-Копистянська Відповідальний редактор – Василь Кметь. Комп’ютерна верстка та опрацювання ілюстративного матеріалу – Олена Янів. Видання здійснене за підтримки Кредобанку.

Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка містить багато вартісних та унікальних пам’яток, до яких належать і пам’ятки образотворчого мистецтва. Серед них особливої уваги заслуговують екслібриси, у яких відображено історію формування однієї з найдавніших в Україні університетських книгозбірень, ґенеза та поширення різних технік графіки, естетичні уподобання людей певних епох. Об’єктом видання стала частина екслібрисів, які зберігаються окремою колекцією. Серед них власницькі знаки відомих діячів культури, мистецтва, титулованих осіб, письменників, поетів, колекціонерів, меценатів, відомих політичних діячів, викладачів Львівського, Ягеллонського та Варшавського університетів.

Екслібриси Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка / автор-укладач та автор вступної статті Н. Кіт-Копистянська; Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Наукова бібліотека. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 152 с. : іл. – До 400-ліття Наукової бібліотеки та 350-ї річниці заснування Львівського національного університету імені Івана Франка. ISBN 978-617-10-0057-5