Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2011

Автори – Ольга Мильо, Володимир Синюта, Ярослав Холявка, Михайло Онисько, Оксана Брик

Редактор – Наталія Плиса. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк.

Розглянуто головні означення і теореми диференціального та інтегрального числення функцій однієї змінної. Викладання теоретичного матеріалу супроводжується розв’язуванням типових задач.
Широкий набір прикладів допоможе студентам добре засвоїти основні поняття, а задачі для самостійного розв’язання допоможуть перевірити набуті навики.
Для студентів природничих і економічних спеціальностей.

Диференціальне та інтегральне числення функцій однієї змінної : навч.-метод. посібник / О. Я. Мильо, В. М. Синюта, Я. М. Холявка, М. П. Онисько, О. М. Брик. – ЛНУ імені Івана Франка, 2011. – 268 с.