Тип видання: Художні видання

Рік видання: 2012

Збірка видана за підтримки: Декана філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ярослава Івановича Гарасима, Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Львівського національного університету імені Івана Франка. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Буряк. Літературні редактори – Юля Синиця, Оксана Ольшанська, Вікторія Бабенко. Художнє оформлення – Ірина Дендак, Володимир Романків. Дизайн обкладинки – Руслан Пірус. Відповідальні за випуск – Ірина Лазор, Тарас Косцьов’ят.

Поезія та проза студентів філологічного факультету літературної творчості ЛНУ імені Івана Франка. У збірці представлена уся строкатість творчості групи у різноманітті жанрів, тем, стилів та орнаментів.

“Дві з половиною тисячі рядків” : збірка поезії та прози. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2012. – 160 с.