Тип видання: Монографії

Рік видання: 2006

Автор – Ірина Заверуха

Досліджено проблеми правового регулювання державного боргу. Визначено зміст державного боргу як фінансово-правової категорії, зокрема, загальні та видові характеристики правових норм, що регулюють відносини у сфері державного боргу; зміст та особливості цих правовідносин; правовий статус їхніх учасників; особливості виникнення, зміни та припинення правовідносин у сфері державного боргу; практику їхньої реалізації; правове регулювання управління державним боргом та фінансовий контроль за його станом. Обґрунтовано цілісність фінансово-правового інституту державного боргу та його місце в системі фінансового права та національного права України. Запропоновано авторське бачення проблем класифікації державного боргу, визначення його структури, а також низки інших базових категорій із цієї проблематики.
Для юристів, економістів, фінансистів, практичних працівників фінансової, грошово-кредитної сфери, органів державного управління у сфері фінансів; викладачів, студентів вищих навчальних закладів та інших зацікавлених у проблемах фінансового права осіб.

Заверуха І. Б. Державний борг України: проблеми правового регулювання: Монографія. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2006. – 310 с.