Тип видання: Підручники

Рік видання: 2022

Автори – Тамара Козак, Галина Кучик

Редактор – Ірина Лоїк. Комп’ютерне верстання – Галина Кучик. Обкладинка – Олександр Кучик.

Козак Т. Англійська мова для дипломатії та міжнародних відносин : підручник / Т. Козак, Г. Кучик. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2022. – 342 с.

ISBN 978-617-10-0732-1

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 29/5 від 25 травня 2022 року).

УДК [811.111:341](075.8)

Підручник має на меті сформувати й підвищити рівень професійної компетентності, розширити кругозір та збагатити загальний рівень культури майбутніх фахівців з різних галузей міжнародних відносин під час вивчення мови фаху. Автентичні тексти висвітлюють найважливіші аспекти актуальних світових процесів. Комплекс вправ спрямований на подальше вдосконалення мовленнєвої та професійної компетентності студентів. Для студентів факультетів міжнародних відносин, а також для всіх зацікавлених у поглибленні знань з іноземної мови суспільно-політичного, економічного, правового спрямування.