Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2011

Автори – Сергій Волгін, Марія Козолуп, Руслана Комар

Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Обкладинка – Любов Семенович.

Навчальний посібник укладений відповідно до вимог програми рівневого вивчення іноземної мови в університеті і призначений для студентів 1-3 курсів біологічного факультету, які вивчають англійську мову у групах середнього та вищого рівнів.
Мета посібника – поглиблення теоретичних і практичних знань студентів з англійської мови, формування та розвиток умінь і навичок сприймати і відтворювати іншомовний науковий фаховий дискурс, розширення словникового запасу загальнонаукової та професійної лексики.
Посібник містить сучасний автентичний текстовий матеріал, який охоплює базову лексику основних галузей біологічної науки. Практичні завдання укладено з урахуванням новітніх методичних стратегій викладання іноземної мови професійного спрямування.
Посібник може бути корисним для магістрантів, аспірантів та науковців-біологів, які самостійно удосконалюють свої знання з англійської мови.

Волгін С. О. Англійська мова для біологів = English for biologists : навчальний посібник / С. О. Волгін, М. С. Козолуп, Р. І. Комар. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2011. – 248 с.