Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2019

Автори – Світлана Маркелова, Тетяна Яхонтова

Редактор – Мар’яна Михалюк. Коректор – Мар’яна Михалюк. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Любов Семенович.

Маркелова С. П. Academic English. Англійська мова для студентів магістерських програм університетів : навчальний посібник / С. П. Маркелова, Т. В. Яхонтова. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2019. – 200 с.

ISBN 978-617-10-0511-2.

Навчальний посібник спрямований на допомогу в оволодінні провідними особливостями усної та письмової англомовної комунікації в освітній сфері. Його мета – сформувати інтегровані навички різних видів спілкування загальнолітературною та науково-академічною англійською мовою. Значна частина вправ і завдань у посібнику сприяє збільшенню словникового запасу, а граматичний матеріал знайомить з лексико-синтаксичними особливостями академічних текстів. Посібник містить чимало завдань з написання академічних есе як важливої складової тестів з англійської мови для отримання міжнародних сертифікатів, а також навчання на гуманітарних спеціальностях у різних університетах світу. Завдання на розвиток критичного мислення подано для того, щоб розвинути навички використання англійської мови у процесі генерування власної думки та побудови висловлень. Творчі завдання імітують реальні ситуації, з якими можна стикнутися в університетських середовищах. Для студентів магістерських програм гуманітарних і природничих спеціальностей університетів. Може бути корисним для аспірантів, які потребують знань і навиків з академічної комунікації.

82 грн.