29 вересня 2021 року на засіданні Вченої ради Університету затверджено рішення Видавничої ради щодо переможців конкурсу «Найкращий підручник і навчальний посібник Університету 2020-2021 навчального року».

Переможці конкурсу

«Найкращий підручник і навчальний посібник Львівського національного університету імені Івана Франка

2020–2021 навчального року»

Переможцями конкурсу «Найкращий підручник гуманітарного напряму 2020–2021 навчального року» стали:

Перше місце – підручник «Телевізійна та радіокомунікація: історія, теорія, новітні практики» (Автори: Лизанчук Василь Васильович, Крупський Іван Васильович, Білоус Оксана Михайлівна, Дворянин Парасковія Ярославівна, Лебеденко Наталія Євгенівна, Білоус Роксоляна Олексіївна).

Друге місце – підручник «Lexikologie der deutschen Sprache duolingual: Deutsch als zweites Fach: Lehrbuch = Двомовна лексикологія німецької мови як другої іноземної» (Автори: Сулим Володимир Трохимович, Віталіш Любов Петрівна, Максимчук Богдан Васильович).

Третє місце – підручник «Вступ до германської філології = Einführung in die Germanistik» (Автори: Максимчук Богдан Васильович, Максимчук Ірина Богданівна).

Переможцями конкурсу «Найкращий навчальний посібник гуманітарного напряму 2020–2021 навчального року» стали:

Перше місце – навчальний посібник «Історія країн Західної Європи та Північної Америки нового часу (ХІХ – початок ХХ століть)» (Автори: Баран Зоя Анатоліївна, Васьків Назар Андрійович, Качараба Степан Петрович, Сипко Богдана Володимирівна, Сіромський Руслан Богданович,  Турмис Наталія Володимирівна, Чума Богдан Петрович).

Друге місце – навчальний посібник «Національна економіка України» (Автори: Гринів Лідія Святославівна, Кічурчак Маріанна Василівна).

Третє місце – навчальний посібник «Теоретико-методологічні проблеми психології» (Автор: Гапон Надія Павлівна).

Переможцями конкурсу «Найкращий підручник природничого напряму 2020–2021 навчального року» стали:

Перше місце – не присуджено.

Друге місце – підручник «Innovation Spring in Tech Startup: momentum to take off = «Інноваційна весна» в технологічних стартапах: моментум для злету» (Автор: Катерняк Ігор Богданович).

Третє місце – не присуджено.

Переможцями конкурсу «Найкращий навчальний посібник природничого напряму 2020–2021 навчального року» стали:

Перше місце – навчальний посібник «Основи програмування мовою Python» (Автори: Селіверстов Роман Григорович, Мельничин Андрій Володимирович).

Друге місце – навчальний посібник «Оптимальне керування соцiально-економiчними системами у середовищi MatLabr» (Автори: Кирилич Володимир Михайлович, Терещук Оксана Володимирівна, Флюд Володимир Михайлович).

Третє місце – навчальний посібник «Фiзичнi системи у квантованому просторi» (Автори: Гнатенко Христина Павлівна, Ткачук Володимир Михайлович).