Вітаємо із професійним Святом!

29 травня 2021 року –

День працівників видавництв, поліграфії

і книгорозповсюдження України!

З нагоди професійного свята шлемо найщиріші вітання та побажання насамперед колективу нашого Видавництва, який вже двадцять третій рік поспіль актуальними друкованими виданнями сприяє розвитку університетської науки та збагаченню ґрунтовними знаннями кількатисячної студентської аудиторії, а також усім, хто дбайливо допомагає творити Книгу, хто є постійним поціновувачем нашого друкованого слова та виконує благородну й почесну місію щодо популяризації українських наукових книжок, а заодно збереження духовності, відродження та зміцнення освітніх традицій Франкового Університету, спільнота якого нині відзначає 360-ліття!

Щедро зичимо творцям університетської науково-навчальної літератури, активним її популяризаторам і розповсюджувачам міцного здоров’я та бадьорості духу, сімейного затишку та родинного благополуччя, невичерпної енергії та професійного процвітання, натхнення до досягнення мети та патріотичної самовіддачі улюбленій справі!

Видавництво

Львівського національного університету імені Івана Франка