Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2023

Автори – Юрій Щербина, Надія Колос, Ольга Прядко

Редактор – Наталія Плиса. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

Щербина Ю. М. Математична логіка для комп’ютерних наук : навчальний посібник / Ю. М. Щербина, Н. М. Колос, О. Я. Прядко. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2023. – 250 с.

ISBN 978-617-10-0760-4

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 37/10 від 26 жовтня 2022 року).

Викладено основи математичної логіки. Розглянуто класичну та некласичні логіки. Значну увагу приділено питанням застосувань математичної логіки для комп’ютерних наук. Викладення проілюстровано прикладами, у кінці розділів запропоновано питання

для самоконтролю та вправи для самостійної роботи.

Для студентів спеціальностей «Інформатика», «Прикладна математика», «Системний аналіз».

УДК 510.6(075)

Відтворення цієї книги або будь-якої її частини заборонено без письмової згоди видавництва. Будь-які спроби порушення авторських прав будуть переслідуватися у судовому порядку.