Тип видання: Монографії

Рік видання: 2022

За редакцією Володимира Мельника

Редактор – Наталія Плиса. Комп’ютерне верстання – Світлана Сеник. Обкладинка – Василь Роган.

Л 93 Людина і суспільство: філософські, психологічні та політологічні виміри. В 3 кн. Кн. 2. Особистість в соціумі: психологічні механізми активності : монографія / за ред. чл.-кор. НАН України, д-ра філос. наук, проф. В. П. Мельника ; [Т. Б. Партико, Н. П. Гапон, С. Л. Грабовська та ін.]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2022. – 424 с.

ISBN 978-617-10-0743-7

ISBN 978-617-10-0745-1 (Кн. 2)

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 33/6 від 29 червня 2022 року).

Доповнення до анотації (Зміст. Передмова)

УДК 316.37

У книзі другій колективної монографії подано дослідження психологічних механізмів активності особистості в соціумі.
Автори розділів концентруються на розкритті ключових проблем психологічних механізмів соціальної активності особистості: формування сенсовності буття, мотиваційних векторів, громадянської ідентичності, подолання онтологічної незахищеності тощо. Зроблено спробу визначити психологічні предиктори соціальної активності особистості та проаналізувати сучасні ризики порушення психічного здоров’я, представити психологічні практики попередження та подолання деструктивних впливів викликів сьогодення на особистість.
Для студентів, аспірантів, викладачів, науковців, практичних фахівців у галузі психології, а також усіх, кого цікавить психологічна природа та механізми соціальної активності особистості.