Щиро вітаємо книговидавців та всіх творців і шанувальників

друкованого слова Франкового Університету

із Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України!

Цієї останньої травневої суботи колектив університетського Видавництва відзначає своє професійне свято, яке є гарною нагодою щедро обдарувати наших книговидавців найщирішими святковими вітаннями та побажаннями доброго здоров’я та сильного духу, творчої енергії та професійного зростання, сімейного тепла та родинної єдності, патріотичної впевненості та твердої віри у прийдешню переможну радість для кожного з нас, кому Україна – понад усе!

Ми впевнені, що праця наших книговидавців є суспільно необхідною, адже насамперед друкована книжка служить запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації, а поліграфічна продукція й надалі залишається найпоширенішою та найдоступнішою.

А ще ми щиро вдячні усім, хто вже двадцять четвертий рік дбайливо допомагає нашому Видавництву творити Університетську Книгу, хто є її постійним шанувальником і розповсюджувачем, хто через книжкове друковане слово збагачує ґрунтовними знаннями наших студентів, хто постійно сприяє духовному й матеріальному зміцненню освітніх традицій 360-літнього Франкового Університету!

Видавництво

Львівського національного університету імені Івана Франка.